Menu Content

Podpora

> Diskusní fóra, FAQs & placená podpora
Welcome, Guest
Username Password: Remember me

Filtrovanie podľa Výrobcov vo VM
(1 viewing) (1) Guest
Support forum for customers who have purchased JoomSEF 4 (Joomla 1.6/1.7/2.5+ compatible). Archive only, no new post can be added.

NOTE: This category has been locked. If you have purchased paid version, please, use our Support Ticket system instead. If you are using free edition, please see the Community Support section.
  • Page:
  • 1

TOPIC: Filtrovanie podľa Výrobcov vo VM

Filtrovanie podľa Výrobcov vo VM 10 years, 5 months ago #42888

Dobrý deň,

narazili sme na ďalší problém po zavedení JoomSEFu na našom webe.
Jedná sa o problém s filtrovaním podľa výrobcu.

Príklad:
www.trinasty.sk/home-hifi-produkty/akcie-home-hifi

Keď si kliknete na tento odkaz mali by ste sa nachádzať v kategórií "Akcie home hifi" - čo je pravda ale nemali by ste mať aktívne žiadne filtrovanie (sortovanie) podľa výrobcu. Nevedno prečo ale JoomSEF aktivuje nejakého vyrobcu v tomto prípade "WHARFEDALE" a produkty sa zobrazujú len od tohto výrobcu pričom prepnúť na všetkých výrobcov prípadne na iného výrobcu nie je vôbec možné.

V kategórií v ktorej nie je vybratý žiaden výrobca (že zo základu to hneď nezobrazuje produkt len jedného výrobcu) je to lepšie ale filtrovanie podľa výrobcov taktiež nefunguje - teda nedá sa vybrať žiaden konkrétny vyrobca vždy to znovu hodí produkty od všetkých.

Po vypnutí JoomSEFu tento problém zmizne a po aktivovaní JoomSEFu sa zobrazí teda problém je priamo na strane tohto rozšírenia.

Problém sa dá dočasne vyriešiť možnosťou "Purge sef URLs" a taktiež "clear cache" ale pochopiteľne nám toto riešenie nevyhovuje a potrebujeme odstrániť zdroj problému.

Ďakujem za skorú odpoveď.
The topic has been locked.

Re: Filtrovanie podľa Výrobcov vo VM 10 years, 4 months ago #42929

  • pama
  • OFFLINE
  • Posts: 489
Dobrý den. Toto je chyba v naší extenzi pro VM. Opravu najdeme jak nejrychleji to bude možné.
Dočasně je možné tento problém vyřešit otevřením JoomSEF -> Extensions -> VirtueMart -> Common -> Custom non-SEF Variables, kde zadejte "virtuemart_manufacturer_id". Poté nezapomeňte vytvořit znovu všechny URL pro VirtureMart.
Omlouváme se za způsobené problémy.
ARTIO Support Team
Last Edit: 10 years, 4 months ago by pama.
The topic has been locked.
  • Page:
  • 1
Přihlášení uživatele Prázdný