Menu Content

Společnost

> Více informací o ARTIO

Volná místa

Průběžně hledáme nové členy, kteří by měli zájem rozšířit náš vývojový a pracovní tým. Hledáme pracovníky, kteří mají rádi svou práci, jsou zodpovědní, kreativní a mají zájem pracovat na zajímavých a náročných projektech. Nabízíme možnost spolupráce jak na interních pozicích, tak i možnost externí spolupráce. Uvítáme rovněž studenty, kteří si chtějí své znalosti a schopnosti ověřit v praxi.

Pokud máte zájem o další informace o nabízené pozici nebo možnostech spolupráce, kontaktujte nás nebo zašlete životopis na jobs@artio.net.

Aktuálně otevřené pozice

PHP programátor/vývojář

Lokalita: Ostrava, Česká republika, nebo externí spolupráce
Forma: hlavní pracovní poměr (preferováno) ale možno i částečný úvazek, rádi budeme spolupracovat jak se studenty se zájmem o obor, tak se zkušenými profesionály
Náplň: programování v PHP, návrh databází, vytváření dokumentace, testování, apod.
Očekáváme: znalost PHP na slušné úrovni se znalostí objektově orientovaného programování a MVC, návrh a použití databází (SQL, ERD), HTML, JS, CSS, znalost framworků (Zend, Nette, Symphony, apod.) nebo open-source systémů Joomla, Magento, Drupal, WordPress a dalších je velkovou výhodou, spolehlivost, chuť pracovat a učit se nové věci

Přihlášení uživatele Prázdný