Menu Content

Support

> Forums, FAQs & Paid Support
Welcome, Guest
Username Password: Remember me
If you want to ask question about the product features, licensing conditions or other questions prior to purchase, please, do it here.
  • Page:
  • 1

TOPIC: dotaz

dotaz 11 years, 5 months ago #36777

Cau chlapy. Zvazuji koupi booking komponentu, ale pac se rozhoduji mezi tremi mam par dotazu.

1) Planujete coupon code pro komponent takze admin muze vytvorit nejake slevove kupony, ktere mohou lide pote uplatnit a uplatnit procentualni slevu ?
2)Planujete rozsirit pole formulare o dalsi moznosti nez pouze textove pole ? Mam na mysli, checkbox, radiobox,password box, etc ... zatim je dle dema k dispozici jen textove pole cozu je znacne omezujici - potrebuji aby clovek co provede booking zadal vice ruznych informaci pro ktere prave potrebuji ostatni formy poli.
3) hodil by se cancellation code field jako ma treba ABPro nebo RBpro komponent od jineho developera. Funguje to na principu, ze pro kazdy booking je vygenerovan unikadni kod, ktery pak muze uzivatel na webu zadat a sam objednavku zrusit - v administraci je pak mozne nastavit jak dlouho pred akci je mozne akci timto zpusobem zrusit ( napr max tyden pred terminem akce - pak jiz zruseni nelze aplikovat)
4)integrace sms notifikaci prez clickatell.com. Adsministrator dostane sms upozorneni o novem bookingu, termin bookingu a cas, zaroven lze nastavit dalsi notofikace napr ze kratce pred terminem akce admin i booker dostanou upozorneni no blizici se akci. Toto take obsahuje ABPro a RBPro a je to fakt bdobra funkce + clickatell api je dobre udelana a bez problemu se implementuje..
5) Moznost vlozeni souboru ktere budou odeslany osobe ktera provedla booking v potvrzovacim emailu - da se tak pripojit treba smlouva, podminky etc...

Vas komponent se mi jinak libi, ale postrada veci vyse uvedene - pokud by snad jiz neco z toho bylo ve fazi implementace ci se v brzke dobe planovalo radeji bych kopupil Vas komponent ikdyz je trochu drazsi nez ostatni - radeji podporim ceskeho developera nez cizaky :-)

Predem diky za info..
David
The topic has been locked.

Re: dotaz 11 years, 5 months ago #36825

  • maju
  • OFFLINE
  • Posts: 1107
Dobrý den,

děkujeme za zajímavé nápady, ale nejspíše Vás zklamu. Jediné co máme v našem Project Managementu zadané je funkcionalita slevových kupónů. Je tam sice s vysokou prioritou, ale v nejbližší době se její implementace asi nedočkáme.

Naším momentálním hlavním cílem je vyladit aktuální verzi 2 beta pro Joomlu 2.5 a 3+. Toho se nejspíše bude týkat i zpřehlednění a zjednodušení nastavení tak, aby bylo více přívětivé pro běžného uživatele.

Vaše zajímavé požadavky si jistě zaznamenáme, neboť je našim zájmem komponentu Booking & Reservations do budoucna i nadále rozšiřovat. Pokud byste se přece jen rozhodl ke koupi našeho řešení, pak Vám doporučuji rovnou sáhnout po verzi 2 beta. Booking 1.x již nadále nebudeme rozšiřovat... Pouze opravovat případné chyby.

Ještě je mou povinností Vás informovat o možnosti placené podpory v rámci které bychom mohli Vámi zmíněné body implementovat v relativně krátkém čase. V případě zájmu diskutujte další detaily na Diese E-Mail-Adresse ist gegen Spambots geschützt! Du musst JavaScript aktivieren, damit Du sie sehen kannst. (do kopie Diese E-Mail-Adresse ist gegen Spambots geschützt! Du musst JavaScript aktivieren, damit Du sie sehen kannst. )

S pozdravem,

Juroško Marek
ARTIO Support Team
The topic has been locked.

Re: dotaz 11 years, 5 months ago #36839

  • maju
  • OFFLINE
  • Posts: 1107
Dobrý den,

dostal jsem se teď k jednotlivým bodům při zadávání do Project Managementu a bod 3. je do určité míry v komponentě implementován. Nefungují u nás žádné Cancel kódy, ale uživatel má možnost v rámci obrazovky My reservations zrušit svoji předchozí rezervaci. To vyžaduje mít účet a povolit rezervaci pouze zaregistrovaným uživatelům. Pro další neregistrované uživatelé ta možnost asi momentálně nebude.
Funkcionalitu by však nemělo být problém rozšířit ať už na linky odkazující se na zrušení rezervace, případně vytvořit nové view, kde by se zadal kód (který by jinak byl v předchozí možnosti v rámci url adresy).
ARTIO Support Team
The topic has been locked.
  • Page:
  • 1
User Login Empty