Menu Content

Support

> Forums, FAQs & Paid Support
Welcome, Guest
Username Password: Remember me

Nefungující odkaz na sekci
(1 viewing) (1) Guest
SEO component and search engine friendly URLs manager for Joomla!

If your topic falls within one of the subcategories, then please post it directly there. Post to this parent category only if your question does not match any subcategory topic.
  • Page:
  • 1

TOPIC: Nefungující odkaz na sekci

Nefungující odkaz na sekci 13 years, 6 months ago #18869

Dobrý den, mám problém s přesměrováním na sekci. Mám nainstalován modul JoomSEF ve verzi 3.7.5 a Joomlu ve verzi 1.5.22. Vytvořil jsem si sekci a do ní kategorie. Teď chci odkaz na sekci přidat do menu. Když ale kliknu v menu na odkaz přesměruje mě to na odkaz který chci (dle adresy www) ale zobrazí se jen prázdná - bílá stránka. Pokud joomsef vypnu tak to funguje. Čím by to mohlo být? Při vytváření to žádný problém nedělá, pouze tady u těch sekcí.

Děkuji mnohokrát za odpověď
The topic has been locked.

Re: Nefungující odkaz na sekci 13 years, 6 months ago #18902

  • dajo
  • OFFLINE
  • Posts: 5069
Dobrý den,

Zkuste si v prohlížeči zobrazit zdrojový kód vygenerované bílé stránky. Pokud je v něm něco jako:
<html>
<body bgcolor="#FFFFFF">
</body>
</html>
Pak to znamená, že má odkaz stejný tvar, jako některý z adresářů na Vašem webovém serveru. Použijte stránku Manage SEF URLs v JoomSEFu a ručně změňte vytvořený odkaz, aby se neshodoval s žádným adresářem.

Pokud je i zdrojový kód úplně prázdný, znamená to, že došlo k nějaké chybě v PHP kódu - v tom případě zkuste na Vašem serveru zapnout error reporting (hlášení chyb), případně nahlédněte do error logu (souboru se záznamy chyb), a napište sem přesné znění chybové hlášky. Pokud nevíte jak se k těmto datům dostat, poproste o pomoc Váš server hosting.

S pozdravem,
ARTIO Support Team
ARTIO Support Team
The topic has been locked.
  • Page:
  • 1
User Login Empty