Menu Content

Support

> Forums, FAQs & Paid Support
Welcome, Guest
Username Password: Remember me

Profile for Filips

  • OFFLINE
  • Time Zone: GMT +0:00
  • Local Time: 01:25
  • Posts: 8
  • Profile Views: 2326
  • Location: Unknown
  • Gender: Unknown
  • Birthdate: Unknown

Signature

Posts

Posts

emo
Dobrý den,
Mám problém při zapnutém JoomSEFu s vyhledáváním a stránkováním. Když napíšu slovo do políčka pro vyhledávání a potvrdím, neukáže se žádný výsledek. Při vypnutém JoomSEFu to funguje jak má. To samé platí o stránkování. Mám jej nastavené na hlavní stránce a je tam vypsáno deset číslic, označující deset stránek. Jednička funguje, dvojka až po pětku nefunguje, pětka odkazuje na druhou stránku stránkování a číslo deset odkazuje na třetí stránku stránkování. Opět při vypnutém JoomSEFu to funguje. Čím to může být? Nevím ani jak dlouho to dělá, ale po poslední aktualizaci to ještě fungovalo, takže nevím v čem by mohl být problém, neupravoval jsem JoomSEF nijak. Verze Joomly je 1.5.22 a JoomSEFu 3.8.0 Děkuji za odpověď
Vyhledávání a stránk ...
Category: JoomSEF
emo
Dobrý den,
doufám, že nevadí, že píšu česky :-)
Mám problém při zapnutém JoomSEFu s vyhledáváním a stránkováním. Když napíšu slovo do políčka pro vyhledávání a potvrdím, neukáže se žádný výsledek. Při vypnutém JoomSEFu to funguje jak má. To samé platí o stránkování. Mám jej nastavené na hlavní stránce a je tam vypsáno deset číslic, označující deset stránek. Jednička funguje, dvojka až po pětku nefunguje, pětka odkazuje na druhou stránku stránkování a číslo deset odkazuje na třetí stránku stránkování. Opět při vypnutém JoomSEFu to funguje. Čím to může být? Nevím ani jak dlouho to dělá, ale po poslední aktualizaci to ještě fungovalo, takže nevím v čem by mohl být problém, neupravoval jsem JoomSEF nijak. Verze Joomly je 1.5.22 a JoomSEFu 3.7.6 Děkuji za odpověď
Vyhledávání a stránk ...
Category: JoomSEF 3
emo
Dobrý den, mám problém s přesměrováním na sekci. Mám nainstalován modul JoomSEF ve verzi 3.7.5 a Joomlu ve verzi 1.5.22. Vytvořil jsem si sekci a do ní kategorie. Teď chci odkaz na sekci přidat do menu. Když ale kliknu v menu na odkaz přesměruje mě to na odkaz který chci (dle adresy www) ale zobrazí se jen prázdná - bílá stránka. Pokud joomsef vypnu tak to funguje. Čím by to mohlo být? Při vytváření to žádný problém nedělá, pouze tady u těch sekcí.

Děkuji mnohokrát za odpověď
Nefungující odkaz na ...
Category: JoomSEF
emo
Dobrý den, koupil jsem si rozšíření pro JoomSEF AdsManager. Funguje to ale je z části. Chtěl bych mít adresu www.webova-adresa.cz/bazar/ Když zapnu rozšíření tak mi to udělá adresu www.webova-adresa.cz/adsmanager/ chtěl bych to adsmanager změnit na bazar jenže když to udělám, třeba i ručně, tak to přestane fungovat. Po kliknutí na tlačítko v menu mě to přesměruje na stránku s pravidly, a když kliknu na odkaz Ads tak mě to opět hodí na stránkuwww.webova-adresa.cz/adsmanager/ a ukáže to pravidla. Nevíte, jak toto vyřešit?

Děkuji za odpověď.
AdsManager
Category: Extensions
emo
Takže postupným vypínáním a zapínáním jsem zjistil, že chyba je v zásuvném modulu JoomSEO takže v tomto modulu to bude chtít nějak nastavit.
Metadata
Category: JoomSEF 3
emo
Tak tohle nepomohlo, stále to píše toto

  <meta name="keywords" content="Srpen, Napsal, Uživatel, Paintballu, Geo, Administrator, článek, Celý, Pondělí, Pro, Filip, Výmola, Paintball, Neděle, Hydrotectm, Připraven, Výsledky, Září, Dow, Průlom, Aktualizováno, Úterý, Srpna, Psp, Tréningu" />
<meta name="description" content="Video z PSP MAO Úterý, 17 Srpen 2010 06:57 | Napsal uživatel Filip Výmola | | | Aktualizováno (Úterý, 17 Srpen 2010 06:59) Průlom ve světě..." />
 


Zajímavé je, že když v této záložce hledám metadata k tomu článku ze kterého to pochází, tak tam žádné metadata nejsou
Metadata
Category: JoomSEF 3
emo
Mám portál, kam každý den píšu několik článků. JoomSEF vezme metadata vždy z posledního přidaného článku, což mi nevyhovuje.

Například mám stránku o paintballu. Do descriptions si napíšu třeba portál pojednávající o paintballu. Do klíčových slov paintball, paint, sportovni paintball, atd. Jenže, když napíšu článek třeba o tom, že vláda čr si byla zahrát paintball, tak se tam objeví metadata z článku takže třeba: Česká vláda hrála paintball a keywords: ceska, vlada, paintball atd atd. Prostě metadata webu jsou vždycky načítané z posledního článku. Jde nějak nastavit aby tato metadata byla "pevná"? Že se budou načítat z globálního nastavení joomly tak jak jsem si to nastavil před instalací JoomSEF.

Jak sem psal, jedná se o verzi 3.7.2 a problém je na těchto stránkách: www.paintball-online.cz

Snad se už chápeme, děkuji :)
Metadata
Category: JoomSEF 3
emo
Hi,

I have JoomSEF v. 3.7.2 and I have trouble. On descriptions and keywords JoomSEF gives words on the last article. I have a portal, and I add a few articles daily. It's disadvantageous for me. Searchs no index my page. I want to my keywords and descriptions.

How do I set?


P.S. Můžeme diskutovat česky, nejsem moc dobrý angličtinář :)
Metadata
Category: JoomSEF 3
More
User Login Empty